Diskusia o Dnes večer nehráme

notifikácie
20
10

Diskusia o Dnes večer nehráme

ohlasy na festival
aktuality
11
09
Vyšlo tretie, posledné číslo festivalového žurnálu!

Prečítajte si rozhovory s Jurajom Poliakom a Barborou Palčíkovou, riporty zo zákulisia a rôzne ankety s divákmi či divadelnými profesionálmi.

Stiahnuť

09
09
Vyšlo druhé číslo festivalového žurnálu!

Prečítajte si rozhovory s Braňom Mazúchom, Ivanom Martinkom a Máriou Danadovou. V tomto čísle nájdete aj riporty zo zákulisia a rôzne ankety s divákmi či divadelnými profesionálmi. Nasledujúce číslo vyjde v sobotu 11.9.

Stiahnuť

07
09
Vyšlo prvé číslo festivalového žurnálu!

Prečítajte si rozhovory so Silviou Soldanovou a Barborou Nitschovou, riport zo zákulisia a rôzne ankety s divákmi či divadelnými profesionálmi. Nasledujúce čislo vyjde vo štvrtok 9.9.

Stiahnuť

20
08
Predaj zvyšných 50% lístkov na festival

V stredu 25. augusta o 10:00 uvoľníme do predaja zvyšných 50% lístkov na festival.

Upozorňujeme, že na základe Semaforu pre kultúrne podujatia sa všetky predstavenia v interiéri počas festivalu Dotyky a spojenia konajú v režime KZ – Kompletne zaočkovaní diváci. Vstup na predstavenia bude umožnený iba pre diváčky a divákov s certifikátom o plnom zaočkovaní. 

Koncert Od Štúrovcov po Zem pamätá v Amfiku sa koná v režime OTP – Očkovaní, testovaní a tí, ktorí prekonali covid. 

Všetky ostatné festivalové podujatia v exteriéri sú prístupné pre verejnosť bez obmedzení. 

Diváci, ktorí si už zakúpili lístky na festivalové predstavenia a nespĺňajú podmienku plnej zaočkovanosti, môžu lístky vrátiť do pokladnice SKD Martin. Za porozumenie ďakujeme.

04
08
Z viac než 100 nových inscenácií sme vybrali pre vás desať.

Tento rok po prvý raz v histórii festival ponúkne výber z dvoch sledovaných období. Členovia dramaturgickej rady od apríla 2019 do apríla 2021 videli viac než 100 nových inscenácií, z ktorých sa nakoniec do Hlavného programu festivalu dostalo desať.

 

03
08
V utorok 10. augusta spúšťame predaj lístkov.

V utorok 10. augusta spúšťame predaj lístkov na predstavenia v Hlavnom programe a v Programe pre mladé publikum. Lístky si môžete kúpiť v pokladnici divadla aj online, do predaja ide zatiaľ 50% kapacity každej sály. Ak nám to opatrenia dovolia, zvyšnú druhú polovicu lístkov dáme do predaja 2. septembra.

02
08
Patrónmi 16. ročníka sa stali herečka Jana Oľhová a herec Ján Kožuch.

Po Emílii Vášáryovej, patrónke festivalu v roku 2019, sa patrónmi pripravovaného 16. ročníka stali herečka Jana Oľhová a herec Ján Kožuch. Obaja na festivale už účinkovali a patria tiež k jeho divákom. BUDÚ TAM aj tento rok. My im ďakujeme, že sa v týchto neľahkých časoch rozhodli držať na festivalom ochrannú ruku.